Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Dziecko jest spełnieniem marzeń dla wielu osób, niestety już co piąta polska para ma problem z zajściem w ciążę. Problem niepłodności jest bardzo złożony i dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Niemożność posiadania potomstwa, ma ogromny wpływ na psychikę partnerów. – Wszystkie koleżanki wokoło zachodziły w ciążę, no i pojawiało się pytanie dlaczego nie ja – wyznała pani Katarzyna Mazurek. Czy są sposoby, by sobie z tym poradzić?

Problem niepłodności wśród Polaków

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Wietrzykowska oraz Izabela Dembińska wyjaśniły, dlaczego niekiedy chęć posiadania maleństwa może przeistoczyć się w obsesję. – Pacjenci, którzy doświadczają niepłodności są w takiej spirali, która się nakręca. Najpierw ten obszar dotyczy tylko zdrowia, a później idzie dalej – wyjaśniła psycholog.

Niesamowita historia Marka Pollocka

Mark Pollock to irlandzki podróżnik i sportowiec, który w bardzo młodym wieku stracił wzrok. Mężczyzna zamiast się załamywać, postanowił pomagać osobom takim jak on. Jest również pierwszym niewidomym człowiekiem, który dotarł na biegun południowy. Niestety niedawno uległ wypadkowi, który skazał do na jazdę na wózku inwalidzkim. Marcin Sawicki spotkał się ze sportowcem i jego partnerką, którzy opowiedzieli wspólną historię.

Na co iść w weekend do kina

W studiu „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska doradziła, na co możemy się wybrać do kina w nadchodzący weekend. Na wielkich ekranach pojawi się wiele propozycji, które będziemy mogli oglądać wspólnie z dzieckiem. Dziennikarka rozmawiała z Julianne Moore, która wciela się w jedną z głównych ról w filmie „Gloria Bell”. Który inny seans jest również warty uwagi?

Sonia Bohosiewicz pomaga dzieciom

Robert Stockinger udał się do Fundacji „Dajemy dzieciom siłę”, gdzie spotkał się z Sonią Bohosiewicz oraz psychologiem Marią Keller-Harmelą. Do tego miejsca najmłodsi dotknięci molestowaniem seksualnym. Uzyskają tam wykwalifikowaną pomoc i wsparcie. Czy po emisji filmu Sekielskich „Nie mów nikomu” Centrum Pomocy Dzieciom odnotowało wzrost liczby zgłoszeń? – Bardzo dużo takich przypadków nie jest ujawnianych – wyjaśniła wiceprezes Fundacji.