Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Facemodeling, czyli odmładzanie bez skalpela. – To metoda naturalnego modelowania i odmładzania twarzy – wyjaśniła w „Dzień Dobry TVN” Aneta Hregorowicz-Gorlo. Specjalistka manualnej terapii twarzy zaprezentowała, jak wygląda taki zabieg. – Od mięśni i jakości naszych tkanek ułożonych pod skórą zależy jakość naszej skóry – zaznaczyła.

Powodzie i podtopienia. Fala kulminacyjna na Wiśle

W wyniku powodzi schronisko "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych koło Mielca zostało zalane. Udało się uratować wszystkie zwierzęta. Niektóre zostały przewiezione do schroniska w Mielcu, a inne trafiły do domów tymczasowych. Fundacja zbiera teraz fundusze na odbudowę schroniska. Jakie jeszcze schronisko zostało zniszczone przez powódź?

Klaudia: Schudłam 45 kg i nie mam co na siebie włożyć

Klaudia Kochańska po pozbyciu się zbędnych kilogramów postanowiła odświeżyć swoją garderobę. Pomógł jej w tym stylista Adam Chowański. Jaka była pierwsza stylizacja, którą zaproponował?

Ogórki – choć małosolne, to wielce smaczne

Andrzej Polan przygotowywał w kuchni programu potrawy z ogórkami w roli głównej. Jaki jest przepis na ogórkową z małosolnych?

Licealiści na bruku

W wielu województwach zabraknie miejsc w szkołach dla licealistów. Jak do tego doszło? Jak samorządy wspierają młodzież? Powiedziała o tym dziennikarka zajmująca się edukacją Justyna Suchecka.