Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Z „Top Model” do tytułu Miss Universe

Magdalena Swat to polska kandydatka na finał Miss Universe. W jakich kreacjach pojawi się na tym wydarzeniu? Swat była też uczestniczką programów „Top Model” i „Project Runway”. W tym ostatnim zauroczony był nią Jakub „Jacob” Bartnik. – Uwielbiam go, ale nie było nam przeznaczone być razem – zdradziła w rozmowie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Agnieszką Jastrzębską. Jak przygotowuje się do finału Miss Universe?

Joanna Krupa i Dawid Woliński o skradzionej sukni

Joanna Krupa powiedziała w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską o tym, jak skradziono jej suknię, w której miała wystąpić w finale „Top Model” oraz dziewięć par butów na lotnisku. Kto przygotował dla niej nową kreację? – Ja zawsze będę ratował Asię, bo to piękna, kochana osoba – zdradził projektant mody Dawid Woliński.

Michał Piróg o wymiernych korzyściach z udziału w „Top Model”

Co uczestnikom daje udział w programie „Top Model”? – To jest jedyny program rozrywkowy, który generują taką rzeszę fanów w social mediach – powiedział Michał Piróg, prowadzący program. – To ma pozytywy i czasami trochę negatywy – dodał. Co doradzał uczestnikom?

Joanna Koroniewska żartuje z tytułów w tabloidzie

Jakiś czas temu paparazzi zrobili zdjęcia Joannie Koroniewskiej, która szła z torbami pełnymi zakupów. Jakie nagłówki pojawiły się w prasie? Jak na to zareagowała? – To jest niezwykłe, że taki news można wymyślić – powiedziała aktorka.