Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Enrique Iglesias to hiszpański piosenkarz, aktor i kompozytor. We wrześniu 2021 roku ukazała się płyta „Final (Vol. 1)”, która wraz z „Final (Vol. 2)” zamknie muzyczny rozdział w życiu piosenkarza. Ma to być jego ostatni krążek. O zakończeniu kariery muzycznej i koncercie w Polsce opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki przedstawił najnowsze informacje ze świata gwiazd. Opowiedział między innymi o szczerym wyznaniu partnerki Jarosława Bieniuka i kolejnej odsłonie procesu Amber Heard i Johnny’ego Deppa.

Truskawkowa prognoza pogody Diany Kautz

Diana Kautz wybrała się do Ryżyna, gdzie wzięła udział w pierwszym zbiorze truskawek. Opowiedziała również o prognozie pogody na dziś.

Na czym polega metoda neurofeedback?

Neurofeedback jest stosunkowo młodą formą neurorehabilitacji, łączącą w sobie elementy psycho- i neurofizjoterapii. Przy użyciu dwóch współpracujących ze sobą zestawów komputerowych, monitorowana i trenowana jest czynność bioelektryczna wytwarzana przez pracujący mózg. O tajnikach tej metody w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała specjalistka Kamila Orlińska. Jej działanie zaprezentowała na Robercie Stockingerze.