Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Ostatnio bardzo modny styl boho zawitał do mieszkania pani Beaty, którą odwiedziła Katarzyna Jaroszyńska. Wnętrze zapełnione jest ciepłymi, drewnianymi elementami i wieloma roślinami, ale znajdziemy w nim również industrialne meble. Na ścianach wiszą prace graficzki i wszystko mimo różnych stylów, bardzo dobrze się komponuje. – Bez dodatków ani rusz – powiedziała właścicielka domu. Skąd czerpała inspiracje?

Doniczki i kwietniki

Zieleń wraca na salony. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska pokazała różne propozycje doniczek i kwietników, które świetnie dodadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. – Jest moda na naturę we wnętrzach – wyjaśniła dekoratorka. Jak dobrać odpowiednią doniczkę do rośliny?

Dieta pudełkowa dla psów

Bardzo modna w ostatnim czasie dieta pudełkowa, została rozszerzona o ofertę dla naszych czworonożnych przyjaciół. Czy dietetyczny catering dla psów jest wielkomiejską fanaberią? W studiu „Dzień Dobry TVN” zoodietetyk Agnieszka Cholewiak-Góralczyk która wyjaśniła, jakie błędy popełniamy w żywieniu naszych pupili. – Nie zwracamy uwagi na składy, nie patrzymy na to czego tak naprawdę nasz pies potrzebuje – opowiedziała specjalistka.

Jak wspierać rozwój mowy dzieci?

Pierwsze słowa dziecka to również pierwszy powód do dumy rodziców. Ale nie zawsze nauka słówek przebiega samoistnie – niekiedy jednak rozwój komunikacji werbalnej zaburzony jest przez nieprawidłową budowę aparatu mowy. W kawiarence programu psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska poradziła, w jaki sposób pomóc maluchom i wprowadzać ćwiczenia logopedyczne. Jak zamienić malucha w gadułę? – Nie wolno dziecka, które ma rok czy dwa, bez przerwy poprawiać – wyjaśniła specjalistka.