Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Garnki emaliowane, stalowe, aluminiowe z powłoką tytanową, żeliwne, miedziane i szklane. Jak przy takiej różnorodności wybrać ten najlepszy i na co zwrócić uwagę? Na te niełatwe pytania odpowiedział dr inż. Robert Zaremba z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji z SGGW.

Jak to działa… pierwsze kroki na siłowni

Qczaj doradził, jak ćwiczyć na siłowni, żeby się nie przećwiczyć i nie nabawić kontuzji.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą pogodę. Opady deszczu i zachmurzenie będą się nadal utrzymywać.

Najtwardsza kobieta strażak w Europie

Agnieszka Wojciechowska pracuje w straży od 15 lat. Jako pierwsza Polka brała udział w zawodach strażackich TFA i od razu zwyciężyła. To właśnie dzięki sprawności fizycznej udało jej się odnaleźć w męskim zawodzie. – W pełni możemy jej zaufać na akcji. Nie ma dla niej ograniczeń fizycznych ani psychicznych – powiedział Stanisław Bielak, strażak z JGR 3 w Krakowie.

Kobieta strażak? Czemu nie!

Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedziła kapitan Agnieszka Wojciechowska. Kobieta opowiedziała, dlaczego zdecydowała się na pracę w straży pożarnej i jak na jej decyzję zareagowali najbliżsi. Strażaczka zdradziła także, jak to jest być jedyną kobietą w męskim świecie.

Ziemniaczana młodzież

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha opowiedziała historię o tym, jak zaczęto jeść ziemniaki. Jakie danie z tego warzywa tym razem zaproponowała?