Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Zbliża się koniec roku szkolnego, a co za tym idzie – rodzice zaczynają planować wakacje dla swoich pociech. W dzisiejszych czasach wybór obozów i kolonii jest ogromy. Na którą więc się zdecydować? W studiu „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Pijanowska, Olga Franckiewicz oraz Monika Perkowska doradzały, jaki wiek jest odpowiedni na pierwszy wyjazd dziecka oraz po czym poznać, że może jednak nie jest jeszcze na to gotowe. – Wcześniej warto się przygotować, czyli nocowanki bez rodziców – podpowiedziała psycholog dziecięca.

Z kamerą wśród gazet

W studiu programu Wojciech Bojanowski przestawił przegląd codziennej prasy. Znajdziemy w niej artykuły na temat kończącej się wojny w Syrii oraz o podnoszącym się poziomie mórz, którzy do końca stulecia ma wzrosnąć nawet o dwa metry. O czym jeszcze możemy przeczytać w krajowych gazetach?

Kto został Agentem?

Czwarta edycja programu „Agent - Gwiazdy” dobiegła końca. Studio „Dzień Dobry TVN” odwiedzili uczestnicy, którym udało się dotrzeć do wielkiego finału. Tytułowym agentem okazała się Marysia Sadowska, a zwycięzcą został Damian Kordas, który wykazał się największym sprytem. Czy mieli jakieś podejrzenia? – Głosowaliśmy na Marysię od samego początku – powiedział Michał Koterski.