Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Kim jest kobieta bluszcz? W „Dzień Dobry TVN” wyjaśnił to dr n. med. Robert Kowalczyk, psycholog, seksuolog kliniczny i psychoterapeuta. Co oznacza to, że ktoś ma osobowość zależną?

Madonna kaligrafii bazgroli gdzie się da

Małgorzata Małecka to kaligrafka. – Nie umiem ładnie się podpisać – zdradziła. – To trochę tak, jak szewc bez butów chodzi – dodała. Jak wygląda jej praca? Jaki styl ma jej kaligrafia? – Jestem takim trochę disco polo kaligrafii – powiedziała. – Ale ci, którzy mnie bardziej lubią mówią, że to jest dobry pop – dodała. Pisze wszystko to, co da się napisać i dla wszystkich, którzy potrzebują oryginalnie napisanych rzeczy. Współpracowała z reprezentantami Polski w piłce nożnej i wieloma gwiazdami show-biznesu.

Wybieramy zaproszenia na ślub, chrzest i komunię

Jak napisać zaproszenie zgodnie z zasadami savoir-vivre'u? Czego nie powinno się tam zamieszczać? Rozmawiały o tym ekspert savoir-vivre'u Dominika Grodowska i kaligrafka oraz projektantka zaproszeń Małgorzata Małecka.

White Lies z koncertem w Polsce

White Lies to brytyjskie trio wykonujące muzykę z pogranicza rocka alternatywnego. Jak wygląda ich trasa koncertowa? – Zaplanowaliśmy ją na chwilę przed pandemicznym odmrożeniem – powiedział Charles Cave. – Nasza publiczność wydaje się być stęskniona kontaktu z ulubionymi muzykami na żywo – dodał. Z muzykami rozmawiała Gabi Drzewiecka. Czy mieli okazję zwiedzić Warszawę?

Wiosenne dania – coś dobrego dla każdego

W kuchni programu Szymon Czerwiński przygotowywał wiosenne dania. Jak zrobić chłodnik miętowy?