Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki porozmawiał z Rafałem Zawieruchą o premierze nowego filmu Tarantino. Aktor zdradził, jak wyglądała praca na planie i jak przygotowywał się do roli Romana Polańskiego. Zawierucha podzielił się również swoimi wrażeniami dotyczącymi festiwalu filmowego w Cannes.

Nowe kino Tarantino

Na festiwalu filmowym w Cannes odbyła się premiera nowego filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu w Hollywood, w którym Rafał Zawierucha wciela się w rolę Romana Polańskiego.

Flesz showbiznesowy

Mateusz Hładki sprawdził, co słychać w świecie gwiazd. Czy Qczaj wystąpi z Dominiką Tajner-Wiśniewską w kolejnej edycji „Ameryka Express”?

Jak to działa… pierwsze kroki na siłowni

Bartek Jędrzejak porozmawiał z Qczajem o gymfobii. Trener powiedział, jak nie porównywać się z innymi. Podpowiedział także od czego zacząć ćwiczenia na siłowni.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak ostrzegł przed intensywnymi opadami deszczu na południu Polski.

Kongijscy piłkarze pierwszy raz w Europie

Kongijscy piłkarze przylecieli do Polski, by wesprzeć swoimi umiejętnościami zespół z klasy B „KTS Weszło”. Przed kamerami zdradzili, jakie wrażenie zrobiła na nich Warszawa i jak wyglądała ich codzienność w Kongu. – Moim marzeniem jest dalsza kariera w Europie. Chciałbym tu zapracować na lepsze życie – powiedział Fundambu Merveille.