Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Z zewnątrz wygląda jak klasyczna wersja, jednak e-dowód posiada numer CAN, który umożliwia korzystanie z jego elektronicznych funkcji. Jak go wyrobić? Reporter „Dzień Dobry TVN” Robert Stockinger postanowił to sprawdzić. Okazuje się, że całą procedurę możemy załatwić przez internet. Minister cyfryzacji Marek Zagórski opowiedział o najnowszych ułatwieniach administracyjnych, natomiast Karol Manys wyjaśnił, co zrobić w sytuacji, gdy zgubimy dowód i w jaki sposób zastrzec nasze dane online. W studiu „Dzień Dobry TVN” Piotr Gajewski wyjaśnił, na czym polegają różnice między starą wersją dokumentu, a nową i jakich korzyści możemy się spodziewać.

Wakacje pod namiotem

Himalaistką Miłka Raulin doradziła, na co warto zwracać uwagę przy zakupie namiotu. Jakie gadżety możemy dodatkowo dokupić? Wspólnie z Bartkiem Jędrzejakiem pokazali matę samopompującą oraz bardzo użyteczny worek kompresyjny. Prezenter przedstawił również prognozę pogody.

Kulisy Gali Ekstraklasy

Zakończył się sezon rozgrywek Lotto Ekstraklasy, a tej okazji, jak co roku, zorganizowana została gala podsumowująca miniony rok. Rozdano na niej nagrody w wielu kategoriach. Jak wyglądały kulisy tej imprezy?