Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Paweł Ochman przygotował pyszne dania z kaszami w roli głównej. Dlaczego są tak niedoceniane?

Jak wygląda codzienne życie Kasi i Jędrka z "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Charyzmatyczni małżonkowie dbają o to, by miłośnicy popularnego show nie mogli narzekać na nudę. W „Dzień Dobry TVN” para opowiedziała o swoim związku, rodzicielstwie i wyzwaniach dnia codziennego.

Anna Skorupska i jej szpital dla roślinnych pacjentów

Wiele posiadaczy roślin domowych zmaga się w sezonie zimowym z różnymi szkodnikami i chorobami swoich zielonych pupili. Jak dbać o rośliny zimą? Swoimi poradami w „Dzień Dobry TVN” podzieliła się ekspertka ogrodnicza i architekt krajobrazu Anna Skorupska.

Jak pomóc dziecku, które spędza zbyt dużo czasu przed ekranem?

Młodzi ludzie coraz więcej czasu spędzają przed ekranem komputera czy telefonu komórkowego. Narodowy Fundusz Zdrowia wspólnie z Ministerstwem Zdrowia uruchomił program pilotażowy dla dzieci uzależnionych od nowych technologii cyfrowych. Jak działa? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała psycholog kliniczny i psychoterapeutka Dorotą Jabłońską.