Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska przedstawiła swój skrót informacji z życia gwiazd. Na mediach społecznościowych pojawiła się informacja o zaręczynach Zofii Zborowskiej oraz o trzeciej rocznicy ślubu Mariny i Wojtka Szczęsnego., którzy zamieścili z tej okazji uroczy filmik na Instagramie. A który polski aktor w roli Romana Polańskiego pojawił się w filmie Quentina Tarantino?

Daria Ładocha gotuje z gwiazdami

Kuchnia tajska jest bardzo popularna na całym świecie. Aromatyczne przyprawy i pikantne dania uwielbia również Daria Ładocha, która poprowadziła warsztaty dla gwiazd. – Chciałabym pokazać im, że tak wygląda mój świat, który jest pełen koloru i smaków – wyznała. Kucharka opowiedziała o tym, jak pracuje się w lokalach gastronomicznych w Bankoku i dlaczego kocha ten region.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz po raz pierwszy razem na salonach

Uczestników programu „Top Model”, Kasię Szklarczyk i Patryka Grudowicza połączyła miłość. Niedawno para publicznie ogłosiła swój związek, a kilka dni temu po raz pierwszy wspólnie pozowali na ściance. Jak się im układa? – Jest bardzo dobrze – zdradził model.

Alżbeta Lenska wzięła ślub w Las Vegas

Reporterka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Alżbetą Lenską, która opowiedziała o swoim ślubie w Las Vegas. Aktorka zdradziła, jak była ubrana i co ich przekonało do podjęcia tej szalonej decyzji. Czy jest to wspomnienie, które zapadnie parze w pamięć? – To było tak niesamowite – wyznała z uśmiechem na ustach.

Fit Lovers o rocznicy zaręczyn

Minął już rok od zaręczyn Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza. Agnieszka Jastrzębska spytała się pary kiedy planują ślub. – Jutro – odpowiedzieli żartobliwie.

Wakacje pod namiotem

Bartek Jędrzejak spotkał się z doświadczoną himalaistką Miłką Raulin która doradziła, na co warto zwracać uwagę przy zakupie namiotu. Jaki model wybrać, by był łatwy w rozkładaniu. Czym różni się namiot turystyczny od rodzinnego?  - Bardzo istotny jest materiał, z którego jest wykonany – wyjaśniła.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił szczegółową prognozę pogody na najbliższe dni. Czy powinniśmy przygotować się na większe opady deszczu?

Jaka mama, taka córka, czyli tradycyjne smaki Mellerów

W kuchni programu Kasia Meller zdradziła przepisy ze swojej najnowszej książki, którą napisała wspólnie ze swoją mamą. Jakie dania przygotowała?