Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak wybrał się do Marciszowa, by zobaczyć kolorowe jeziorka w Rudawskim Parku Krajobrazowym. Opowiedział również o prognozie pogody na dziś.

Wypalanie traw w Polsce. Dlaczego jest tak tragiczne w skutkach?

Ponad 35 tysięcy przypadków płonących łąk i nieużytków rolnych odnotowali strażacy do 16 maja. To trzykrotnie więcej niż rok temu. Zginęło 10 osób. Dlaczego niechlubna tradycja wypalania traw nadal utrzymuje się w Polsce mimo sprzeciwu ekologów? O płynących z tego zjawiska zagrożeniach opowiedział w „Dzień Dobry TVN” bryg. mgr inż. Karol Kierzkowski, rzecznik prasowy komendanta głównego PSP.

Bartek Boratyn i jego popisowe słodkie wypieki

Z okazji Światowego Dnia Pieczenia Bartek Boratyn przygotował swoje popisowe słodkie wypieki w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Jak zrobić drożdżówki z rabarbarem?

Sztuka ożywiania obrazów

W 1998 roku Agnieszka Glińska, zafascynowana tańcem, muzyką i malarstwem, założyła w Krakowie Art Color Ballet - pierwszy w Polsce zespołu tańca wykorzystującego w spektaklach bodypainting. Autorskie kompozycje choreografii, scenografii, muzyki oraz makijażu ciała, tworzą spektakl malarstwa ożywionego. O tym wyjątkowym projekcie artyście opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.