Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Sonia Bohosiewicz oprócz bycia aktorką, jest również mamą i żoną, a od dłuższego na jej mediach społecznościowych mogliśmy znaleźć wiele świetnych przepisów na pyszne wypieki. Postanowiła więc napisać książkę kucharską, w której znajdziemy przepiękne zdjęcia autorstwa Katarzyny Będzińskiej. W studiu „Dzień Dobry TVN” kobiety wspólnie opowiedziały, na czym polega bycie „Leniwą żoną” i o swojej współpracy.

One postawiły na Dzień Dobry i wygrały

Przez cały zeszły miesiąc Ci, którzy codziennie oglądają program „Dzień Dobry TVN” wysyłając smsy, mieli szansę na wylosowanie wielu nagród. Każdego dnia na szczęśliwców czekał piękny Fiat 500. Filip Chajzer spotkał się ze zwyciężczyniami tych wyjątkowych samochodów. Czy były zadowolone?

Jak mają się pierwsze w Polsce sześcioraczki?

Marcin Sawicki wybrał się do krakowskiego szpitala, by porozmawiać z mamą pierwszych sześcioraczków w Polsce, które wczoraj przyszły na świat. Jak mają się szczęśliwi rodzice? Jakie imiona wybrali dla swoich nowo narodzonych dzieci? – Chłopcy to Filip i Tymon, a dziewczynki to Zosia, Nela, Kaja i Malwina – zdradziła pani Klaudia. Jak wyglądają ich przygotowania w domu?

Pogoda na zamku

Bartek Jędrzejak wybrał się do zamku w Chęcinach, skąd przedstawił prognozę pogody na najbliższe dni.

Kobieta, która wie wszystko o telewizji

Discovery to jeden z najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, który przez 24 godziny dziennie emituje filmy i programy popularnonaukowe, historyczne oraz przyrodnicze. Dziś studiu „Dzień Dobry TVN” odwiedziła Nancy Daniels, która zdradziła sekrety globalnej telewizji. Czy widzi różnicę między amerykańską a polską publicznością? – Wydaje mi się, że widzowie tutaj naprawdę są głodni treści, które przekazuje TVN – powiedziała szefowa kanałów Discovery i Discovery Science na całym świecie.