Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Państwo Puchaczewscy całe życie starali się dawać dobro i pomagać ludziom. Od piętnastu lat są rodziną zastępczą. W tym czasie przez ich dom przewinęło się ponad trzydzieścioro dzieci. Teraz mieszka z nimi jedenaścioro. Niestety niedawno stracili dom w pożarze. Jak można im pomóc? O swojej nowej codzienności opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Młodzież pomaga bezdomnym. "Jesteśmy ich światełkiem w tunelu"

Pandemia to prawdziwy sprawdzian dla służby zdrowia. Wolontariuszy i młodych ratowników jednak nie brakuje. Oni, zamiast wylegiwać się na kanapie, zakasali rękawy i zaczęli opatrywać osoby bezdomne pod warszawskim Dworcem Centralnym. W „Dzień Dobry TVN” 18-letni Fabian Sawicki i 17-letni Dawid Kacperowski opowiedzieli, dlaczego zdecydowali się pomagać.

Prognoza pogody Diany Kautz

Diana Kautz wybrała się do deszczowego Jaworzna, żeby zobaczyć, jak wygląda otwarcie sezonu nurkowego. Opowiedziała również o prognozie pogody na nowy tydzień.

Studio szkła artystycznego na wyspie Murano. Jakie dzieła sztuki tworzy?

W XIII wieku wenecki senat postanowił przenieść wszystkie swoje fabryki szkła z Wenecji na położoną niedaleko wyspę Murano. Jedną z najbardziej znanych współczesnych manufaktur szkła jest Berengo Studio prowadzona przez ojca i syna Berengo. W „Dzień Dobry TVN” pokazali proces powstawania artystycznego szkła.

Sprzedali dom i ruszyli zwiedzać świat

Aleksandra i Mariusz, widzowie „Dzień Dobry TVN”, zmienili swoje dotychczasowe życie o 180 stopni. Sprzedali dom i wyruszyli w świat. Swoją historią postanowili podzielić się w studiu programu. Gdzie obecnie przebywają? Z czego żyją?