Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W programie „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska po krótce opowiedziała, czym ostatnio żył show biznes. Media donoszą, jak tak naprawdę nazywa się Meghan Merkle i jaki ma zawód. W sieci pojawiły się również zdjęcia z rodzinnego wypadu Kate Middleton i księcia Williama. Czy pary książęce rywalizują o rozgłos? A o czym dyskutuje się w polskim internecie?

Co się działo w Cannes, gdy nikt nie patrzył?

Kilka dni temu zaczął się prestiżowy Festiwal Filmów w Cannes. Jak prezentowały się nasze gwiazdy? Grażyna Torbicka wybrała spektakularną, czarną kreację. A w czym pokazała się Anja Rubik? Na czerwonym dywanie zachwyciła również Priyanka Chopra u boku swojego męża Nicka Jonasa oraz jej ciężko pracująca stylistka która dbała, by suknia aktorki wyglądała idealnie.

Jak gwiazdy radzą sobie w internecie?

Agnieszka Jastrzębska wybrała się na Wielką Galę Gwiazd Plejady, gdzie rozmawiała z gośćmi o tym, jak funkcjonują w internecie. – Wymaga to zaangażowania i poświęcenia czasu – wyjaśniła Anna Dereszowska. Czy gwiazdy same prowadzą swoje profile na mediach społecznościowych? Reporterka spytała również, czy łatwo stać się popularnym dzięki tym środkom komunikacji. – Zauważyłam ostatnio taki trend, że im głupszy sposób, tym większa popularność – śmiała się Gosia Andrzejewicz.