Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Masaż stóp. Na co pomaga i jak go wykonać?

W stopach mamy około siedmiu tysięcy zakończeń nerwowych i są one mapą całego naszego organizmu. Odpowiedni masaż sprawi, że przestanie boleć nas głowa lub żołądek. Jak prawidłowo wykonać masaż stóp? Nauczyciel zawodu refleksologii z Polskiego Instytutu Refleksologii Barbara Różdżyńska-Stańczak wytłumaczyła na co pomaga masaż stóp i na jakich punktach warto się skupić.

Mariusz Grochowski i Robert Burneika – najsilniejsze ręce w Polsce

Mariusz Grochowski to trener i zawodnik w armwrestlingu. Jest 16-krotnym Mistrzem Polski. W siłowaniu na rękę nie liczy się jednak siła, a odpowiednia technika. Sportowiec opowiedział o swojej pasji i zaprezentował swoje umiejętności w pojedynku z Robertem Burneiką. Który z nich wygrał?

Finał trzeciego sezonu „Diagnozy”. Czym zaskoczy widzów?

W serialu "Diagnoza" Adam Woronowicz gra kontrowersyjnego lekarza Jana Artmana. Czy przygotowując się do zagrania tej postaci, szukał inspiracji w znanych osobach? Czy inne jego role też były takie skomplikowane? Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że aktor miał problem z graniem scen erotycznych z Danutą Stenką. Czy to prawda? – Bardzo dobrze się czuję w tych scenach – wyjaśnił.