Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Marcin Patrzałek to polski gitarzysta, który zachwycił swoim talentem program „America’s Got Talent”. To właśnie o tym 19-latku Simon Cowell powiedział, że pokazuje po co stworzono gitarę. Marcin w Londynie był gościem popularnego show Classical Spectacular z muzyką klasyczną. Przed publicznością zagrał z orkiestrą oraz solo. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” zdradził sekret swojego wielkiego sukcesu. Jak wyobraża sobie swoją dalszą muzyczną drogę?

„Polityka w sztuce”

Marcin Sawicki wybrał się do Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK. To właśnie tam znajduje się szczególna wystawa „Polityka w sztuce”. Jednych prace w galerii sztuki mogą zaciekawić, a innych oburzyć. - Ta wystawa jest narzędziem, aby poruszyć myśleniem człowieka - wyznała Maria Anna Potocka, dyrektor muzeum. Jakie dzieła możemy zobaczyć w Krakowie?

Pogoda na dziś

Dziś Dorota Gardias wybrała się do Biebrzy. Co robiła tam prezenterka w stroju do nurkowania? Przy okazji przedstawiła prognozę pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają?

Rzecznik prasowa rządu, dziennikarka, a teraz pisarka

Życie Małgorzaty Niezabitowskiej to gotowy scenariusz na film. Wraz z mężem Tomaszem Tomaszewskim zaprosiła kamerę „Dzień Dobry TVN” do domu. Dziennikarka zdradziła, że pisać chciała od zawsze, a pierwsze pochwały i wyróżnienia zdobywała już w szkole. Jak potoczyła się jej droga? Jak poznała się ze swoim mężem?

Miłość w życiu i książce Małgorzaty Niezabitowskiej

Po tym, jak Małgorzata Niezabitowska zakończyła karierę rzeczniczki, zaczęła pisać książki i powróciła do pracy dziennikarki. Dziś odwiedziła studio „Dzień Dobry TVN”, aby opowiedzieć o swojej powieści. Fabuła została ulokowana w latach 30. XX wieku. Autorka z olbrzymią dbałością odtwarza klimat epoki i z pasją kreśli obraz niełatwych relacji między Żydami, Polakami i Ukraińcami. Czy planuje sagę swoich tekstów?