Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

W "Dzień Dobry TVN" Basia Pasek przedstawiła streszczenie najnowszych wydarzeń z życia gwiazd. Apoloniusz Tajner w końcu stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną. Kto pojawił się na imprezie weselnej? W miniony weekend dwie inne pary również powiedziały sobie „tak”. Kto to był? Czy następna w kolejce będzie Zosia Zborowska?

Światowa kariera Weroniki Bielik

Na Instagramie śledzi ją prawie tyle samo osób co Anię Lewandowską. Topowa polska influencerka Weronika Bielki rozmawiała z Basią Pasek o tym, jak zmieniło się jej życie, od kiedy zaczęła rozwijać swoją karierę na mediach społecznościowych. Czy planuje wyprowadzkę za granicę na stałe?

Czy Julia Wieniawa czyta newsy na swój temat?

Praca w show-biznesie nie należy do łatwych, gdyż jest się wystawionym na ciągłą krytykę. Basia Pasek zapytała Julię Wieniawę, jak reaguje na informacje, które może przeczytać na swój temat w internecie. Czy znalazła sposób, by zbytnio się nimi nie przejmować? – Muszę robić swoje – podsumowała aktorka.

Milla Jovovich szczerze o aborcji

Aborcja dla kobiety jest jednym z najcięższych doświadczeń życiowych. Bardzo ważne jest, by w takiej sytuacji zapewnić jej odpowiednią opiekę i wsparcie. Milla Jovovich opowiedziała o swoim traumatyczny przypadku, kiedy musiała przerwać ciążę, co przeżywa do dziś.