Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie. Otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał w Izbie Gmin, a obecnie w Izbie Lordów. W przeszłości został skazany na karę więzienia za krzywoprzysięstwo i utrudnianie śledztwa. W Polsce wyszła właśnie jego kolejna książka „Dzieło przypadku”. O swojej karierze i umiejętnościach pisarskich opowiedział w wywiadzie z dziennikarką „Dzień Dobry TVN” Anną Senkara.

„Projekt Lady 4”. Kim są nowe, niepokorne uczestniczki?

"Projekt Lady" wraca na ekrany. To już czwarta edycja programu, która przewiduje nowe zadania, takie jak np. indywidualne przygotowanie przyjęcia dla znajomych, konkurs tańca, a nawet survival z noclegiem w lesie. O tegorocznych uczestniczkach opowiedziała prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan. - Problem przekleństw w całym sezonie będzie bardzo widoczny – zdradziła.

Wenecja – włoska słabość Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak Wenecję kocha tak jak Warszawę. Przyjeżdża do tego zabytkowego miasta z miłości do włoskiej kuchni i sztuki. Z dziennikarką na wyspie Giudecca spotkała się Kinga Burzyńska. Za co najbardziej ceni Wenecję? - Strasznie się wkurzam, jak ktoś mówi, że Wenecja śmierdzi – zdradziła.

W jaki sposób Szymon Hołownia walczy o dzieci w Afryce?

Szymon Hołownia od 6 lat prowadzi fundację Kasisi pomagającą dzieciom w Afryce. Kilka razy w roku odwiedza tamtejszy sierociniec, pomagając dzieciom. Wiele już udało się zrobić, ale potrzeby są wciąż ogromne. Najbliższym celem jest remont kliniki przy domu dziecka, stworzenie izolatek dla chorych na gruźlicę i toalet w każdej sali chorych. O swojej działalności w Afryce dziennikarz opowiedział w „Dzień Dobry TVN” wraz z pediatrą Aleksandrą Kosmędą.