Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Boso, w skarpetach czy w bucikach? Jak maluch powinien chodzić po domu?

Fizjoterapeuta dziecięcy Paweł Zawitkowski doradził w "Dzień Dobry TVN" w jakich butach powinno chodzić dziecko. Czy chodzenie boso po domu to najlepsze rozwiązanie dla dziecka, które uczy się chodzić?

10-letnia mistrzyni wspinaczki

Małgosia Kurek to 10-letnia mistrzyni Polski we wspinaczce. – Jak byłam pierwszy raz na ściance, to miałam cztery lata – powiedziała. – Gosi przygoda ze wspinaczką rozpoczęła się w pełni naturalnie – wyjaśnił jej tata Sebastian Kurek. – Nasza rodzina jest usportowiona, wspinaczkę uprawiamy wspólnie – dodał. Co podoba jej się w tym sporcie? Jak wygląda trening?

Ferie z "Dzień Dobry TVN"

Prezenterowi pogody Bartkowi Jędrzejakowi towarzyszyły w Zakopanem dzieci, które rozpoczęły ferie zimowe. Jak prognoza pogody na dziś?

Nominacje do Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Nominacje do Nagrody Polskiej Rady Biznesu można zgłaszać do 20 stycznia. Laureat zeszłorocznej nagrody w kategorii Działalność Społeczna Bartosz Pilitowski oraz przewodniczący kapituły Nagrody PRB Wojciech Kostrzewa rozmawiali o tej akcji. Pilitowski jest założycielem Fundacji Court Watch. Jak działają polskie sądy?

Dynia zimą – jeszcze lepsza niż jesienią

Piotr Kucharski przygotowywał w kuchni programu dania z dynią. Przy okazji kucharz wyjaśnił, jak ugotować dobrą kaszę.

Fakty TVN – co przyniesie dzień?

Dariusz Prosiecki opowiedział, jakie tematy znajdą się w dzisiejszym wydaniu Faktów TVN.