Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Derek Amato jest kompozytorem, który uległ poważnemu wypadkowi. W wyniku urazu głowy odkrył w sobie nieznany mu wcześniej muzyczny talent. O swojej karierze, życiu codziennym i leczeniu opowiedział w rozmowie z dziennikarzem „Dzień Dobry TVN” Marcinem Sawickim. – Najbardziej lubię pianino – wyjaśnił.

Petro Psyllos - młody wynalazca i jego robot – Polobot

Jeszcze nie tak dawno temu sztuczna inteligencja pojawiała się jedynie w książkach i filmach science fiction. Dzisiaj staje się rzeczywistością i jest już wykorzystywana w wielu obszarach naszego życia. Jak działa sztuczna inteligencja? W studiu „Dzień Dobry TVN” młody wynalazca Piotr Psyllos  opowiedział o swoim robotycznym alter ego Polbocie.

Michał Cessanis i wszystkie smaki Izraela

Niesamowicie ciekawa historia, wspaniała architektura i jedyna w swoim rodzaju kultura to nie jedyne aspekty, jakimi może nas zauroczyć Izrael. Smakoszom na całym świecie skradła bowiem serca tradycyjna kuchnia izraelska. Michał Cessanis pokazał, co ją wyróżnia i czym charakteryzują się izraelskie dania. -  Mistrzowie hummusu są tutaj w Tel Awiwie – zdradził.

Przepis Łukasza Mitury na szybki drip

W kuchni „Dzień Dobry TVN” barista podzielił się swoim sposobem na szybki domowy drip. Jaka jest kawa pochodząca z Peru?