Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Wolontariuszka Fundacji Mondo Cane Ewelina Partyka znalazła porzuconego Hektora w lesie. Pies został skrzywdzony przez swojego poprzedniego właściciela. Miał rany szarpane na uszach, był też bardzo wychudzony. Kiedy Hektor poznał Michała Szpaka na jednym z koncertów podobno od razu położył mu łapkę na dłoni. Błyskawicznie nawiązała się między nimi bliska więź. Za co wokalista pokochał Hektora?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski – aktorski duet w życiu i na scenie

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są parą od 2009 roku, mają dwoje dzieci. Jak zaczęła się ich miłość? Jak ewaluowała z czasem? Jak wpłynęło na ich związek pojawienie się na świecie dzieci - Michała i Nadii? W „Dzień Dobry TVN” aktorzy opowiedzieli o swojej relacji i życiu rodzinnym. - Najpierw poznaliśmy się od strony zawodowej, a potem nawiązała się między nami relacja – wyjaśnili.

Andrzej Polan i drożdżówki z truskawkami i różą

W kuchni „Dzień Dobry TVN” podsumował swój słodki poranek. Jakie desery przygotował i jak je ozdobił?

Katarzyna Herman i jej wizyta w zamku w Małej Wsi

Dorota Gardias spotkała się z Katarzyną Herman, która często w wolnym czasie odwiedza zamek w Małej Wsi. Jak spędza tam czas? – Jest pałac jak Łazienki, ale jest spokojniej – wyjaśniła.

Robert Brylewski w oczach córek. Jak go wspominają?

4 czerwca 2019 przypada pierwsza rocznica śmierci Roberta Brylewskiego. Brylewski został pobity w swoim mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Doznał poważnych urazów, które doprowadziły do jego śmierci. W „Dzień Dobry TVN” córki Brylewskiego - Sara i Ewa opowiedziały, jak wyglądało ich dzieciństwo z ojcem, a w studiu przedstawiły, jak obecnie wygląda sytuacja prawna i kiedy zakończy się proces.