Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Tomasz Lis napisał książkę "Umrzeć za Gdańsk. 12 rozmów o Pawle Adamowiczu". Ta pozycja to niezwykle emocjonalne spojrzenie na działalność Adamowicza z perspektywy dwunastu osób - w tym Donalda Tuska, Aleksandra Halla czy Magdaleny Adamowicz. W „Dzień Dobry TVN” dziennikarz opowiedział o tej książce i odbytych rozmowach. - Tam jest dużo poczucia humoru, tam są nawet docinki, złośliwości – zdradził.

„No i ładnie” – metamorfoza sypialni pani Urszuli

Urszula Markuszewska-Siwek postanowiła zmienić wygląd swojej nudnej sypialni. O pomoc poprosiła Małgorzatę Sochę i Szymona Machaczkę. Co jej zaproponowali? Czy podobał jej się efekt końcowy?

Andrzej Polan i jego przepis na tarte rabarbarową

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował tarte czekoladową z rabarbarem i lawendą. Jak ugotować rabarbar tak, żeby się nie rozpadł?

Czy post to sposób na trwałą utratę wagi?

W czasach, w których otyłość uważa się za jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych, coraz większą popularność zdobywają sobie różnego rodzaju diety. Większość z nich, mimo iż daje szybkie efekty, równie szybko powoduje efekt jojo. Jak szybko zrzucić 10 kg i jednocześnie nie doświadczyć powrotu wagi? O swoich sposobach na stałą utratę wagi opowiedział w „Dzień Dobry TVN” Michael Mosley - dziennikarz i autor książki „Fast 800”