Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Pierwsze studniówki odbywały się w salach gimnastycznych i obowiązywał skromny, ale elegancki strój. Dziewczęta zakładały białe koszule oraz ciemne spódnice do kostek, chłopcy stonowane garnitury. Jak dziś należy się ubrać na najważniejszy bal w życiu ucznia? - Możemy eksperymentować i nie bać się łączenia różnych struktur i tkanin, bo daje to lekkość i modne rozwiązanie - powiedziała Ewelina Rydzyńska. Stylistka w studiu “Dzień Dobry TVN” zaproponowała pięć stylizacji na bal. Jakie sukienki są modne w tym roku?

Jak zadbać o ziemię rośliny doniczkowej?

Rośliny doniczkowe stanowią element dekoracyjny naszego domu oraz wpływają na samopoczucie każdego z nas, dlatego zależy nam, aby kwiaty rosły zdrowe i piękne. - Kiedy nie wiemy co zrobić, najlepiej zacząć tam, gdzie wszystko się zaczyna, czyli od ziemi - powiedział Łukasz Skop. Ogrodnik wyjaśnił, jak samemu przygotować podłoże dla naszych kwiatów. Co zrobić, gdy przelejemy roślinę doniczkową?

Królowe zimowych dekoracji

Cyklameny to kwiaty, które kochają zimę. Najlepiej utrzymują się w temperaturze około 14 stopni. Jak o nie dbać? - Cyklameny podlewamy od dołu. Kwiaty należy raz w tygodniu włożyć do doniczki z wodą - powiedziała Anna Wojtala. Florystka w studiu “Dzień Dobry TVN” zdradziła, co zrobić, aby cyklamen żył jak najdłużej i zakwitł ponownie.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na dziś. Wróciło ciepłe powietrze, a wraz z nim opady deszczu i silny wiatr aż do 100 km/h.

Siła dobrych ludzi

W nowy rok rodziny chorych dzieci na SMA wchodzą ze starym problemem. Polska wciąż nie dołączyła do grona 17 państw europejskich, które refundują najdroższy lek świata. - Obliczyłem, że musiałbym pracować 60 lat nie wydając ani złotówki, żeby uzbierać na lek dla Mai - powiedział tata chorej dziewczynki. Do terapii genowej brakuje rodzinie jeszcze 3 mln złotych. Jak możemy pomóc Mai?