Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy #muremzajurkiem

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany nożem w niedzielę wieczorem podczas finału WOŚP w Gdańsku. W skutek odniesionych obrażeń zmarł w poniedziałek po południu. Po tym zdarzeniu szef fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak podał się do dymisji. Na profilach społecznościowych znanych osób pojawiły się wpisy z hashtagiem #muremzajurkiem. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”, co dokładnie napisały gwiazdy. Jaką historią podzielił się były piłkarz Jarek Bieniuk?

Nieuchwytny oszust

Policjanci z warszawskiej dzielnicy Bielany proszą o pomoc w ujęciu 90-letniego oszusta matrymonialnego Eugeniusza Gadomskiego, który jest nieuchwytny od dwudziestu lat. - Tak czarował kobiety, że one albo dobrowolnie oddawały mu swoje rzeczy albo okradał je – powiedziała nadkom. Elwira Kozłowska, Komenda Rejonowa Policji Warszawa-Bielany. Wiadomo, że jedną z kobiet odurzał trucizną, aby potem oblać jej twarz kwasem solnym. Inna kobieta, pracownica banku, z konta jednego z klientów przelała na konto Gadomskiego milion dolarów. Insp. Mariusz Ciarka, Komenda Główna Policji wyjaśnił, jakie historie opowiadał kobietom o sobie oszust.

Pan Gienek – niebezpieczny i nieuchwytny oszust matrymonialny

Dr Joanna Stojer-Polańska, kryminalistyk, powiedziała w jaki sposób Eugeniusz Gadomski może ukrywać się przed policją. Jak działają oszuści matrymonialni?

Dynia zimą – jeszcze lepsza niż jesienią

Piotr kucharski przygotowywał w kuchni programu dania z dynią. Kucharz pokazał, jak obrać to warzywo.

Przegląd prasy Joanny Miziołek

Dzisiejszą prasę zdominowały artykuły dotyczące śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz dymisji szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Jak te wydarzenia zostały skomentowane?