Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Adam Chowański zaprosił do studia „Dzień Dobry TVN” Kamilę, by dobrać jej idealną kreację na rodzinną imprezę. Stylista chcąc podkreślić smukłe kostki uczestniczki, wybrał spodnie typu cygaretki, które połączył z kwiecistą narzutką, dzięki której stylizacja nabrała wiosennej lekkości i kolorów. Czy córeczka uczestniczki była zadowolona z wyglądu mamy?

Keanu Reeves, czyli najciężej pracujący aktor na planie

Dzisiaj na ekrany kin wchodzi najnowsza część serii „John Wick” opowiadająca o płatnym zabójcy, którego gra Keanu Reeves. Anna Wendzikowska rozmawiała z aktorem o tym, z jaką łatwością potrafi wcielić się w główną postać – Absolutnie jestem w stanie go zrozumieć – wyznał. W opinii kolegów z pracy, Amerykanin jest jedną z najciężej pracujących osób na planie. Co go do tego napędza? W studiu programu dziennikarka przybliżyła jego karierę.

Na co warto wybrać się do kina w weekend?

W najbliższych dniach na wielkie ekrany wchodzi wiele ciekawych produkcji. Anna Wendzikowska podpowiedziała na co warto wybrać się do kina w nadchodzący weekend. Dla miłośników kina akcji idealny będzie „John Wick 3”, a dla fanów surfingu idealny będzie „Oddech” z Simonem Bakerem w roli głównej.

Jak gotować ryż?

Andrzej Polan zdradził swój przepis na pyszny ryż z jabłkami zapiekany w cieście francuskim. A jak przygotować wyśmienitą zupę pomidorową?

Największe grzechy salonów kosmetycznych

Już w tę sobotę odbędzie się premiera programu „Kosmetyczne Rewolucje” w którym Paulina Pastuszak wraz z Sylwią Gołębiewską ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami salonów pielęgnacji paznokci. Czego możemy się spodziewać na ekranach naszych telewizorów?