Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Zabiegi anti aging w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. To dzięki nim możemy przywrócić skórze młody wygląd. Choć wydaje się, że przeznaczone są jedynie dla osób starszych to ich stosowanie zaleca się już od 20. roku życia. Aby poprawić jędrność skóry, wcale nie trzeba korzystać z pomocy specjalistów. O tym, jakie zabiegi możemy wykonać w domu, opowiedziała dziś kosmetolog Ewa Olczak-Dziadolka. - Krem z kwasem hialuronowym zapewni nam wizualne odmłodzenie skóry, ponieważ nawilżenie jest w stanie optycznie wygładzić zmarszczki – zdradziła specjalistka. Jakie są rodzaje zabiegów anti aging? Który z nich zapewni najlepszy efekt?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wykorzystał słoneczną pogodę i wybrał się nad rzekę przy parku gen. Gustawa Orlicz-Dreszera. Co tam robił? Przy okazji przedstawił prognozę pogody na dziś. Jakie temperatury nas czekają w najbliższych dniach?

Szparagowa kuchnia Grzegorza Zawieruchy

Sezon na szparagi trwa w najlepsze, dlatego Grzegorz Zawierucha zaproponował proste i smaczne dania. Kucharz między innymi podał w dzisiejszej kuchni makaron z pesto z czosnku niedźwiedziego i szparagami. Jaki miał sposób na flan? Jakie jeszcze potrawy pojawiły się w studiu „Dzień Dobry TVN”?

Ofenbach w utworze „4U”

Dziś na scenie „Dzień Dobry TVN” wystąpił francuski zespół Ofenbach. To kolejna wizyta artystów w Polsce. Z tej okazji wykonali swój nowy utwór „4U”.