Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Jeden z najbardziej ekskluzywnych butików w Polsce hucznie obchodził swoje 10. urodziny. Na imprezie nie zabrakło Basi Pasek, która zapytała gwiazdy o to, czym kiedyś był dla nich luksus.

Najnowsze plotki z życia gwiazd

Basia Pasek sprawdziła, co słychać w show biznesie. Świat nadal martwi się stanem psychicznym Britney Spears. Brytyjskie media donoszą, że burzliwie jest u rodziny królewskiej, a to wszystko za sprawą syna księcia Harry’ego i Meghan. Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z Kalifornii, a Kasia Cerekwicka z dumą poinformowała o swoim najnowszym osiągnięciu.

Grażyna Torbicka w Cannes

Basia Pasek omówiła sesję zdjęciową Grażyny Torbickiej inspirowaną Cannes. Zastanawiała się też, w jakiej sukni wystąpi dziennikarka na czerwonym dywanie podczas premiery filmu Almodóvara.

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie jest z mężem w Cannes?

Basia Pasek zapytała Agnieszkę Woźniak-Starak, dlaczego nie towarzyszy mężowi na festiwalu filmowym w Cannes. Dziennikarka przyznała, że w kraju zatrzymały ją zobowiązania zawodowe.

Ile tak naprawdę zarabiają gwiazdy?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Basia Pasek opowiedziała o tym, ile w te wakacje zarobią polskie gwiazdy związane z muzyką.  Okazało się, że najwięcej zyskają: Edyta Górniak, Lady Pank, Beata Kozidrak, Sylwia Grzeszczak, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski i Sławomir.

Nowy sezon „Projekt Lady”

Na antenę TVN powraca program „Projekt Lady”. Mentorki opowiedziały przed kamerami, co wydarzy się w kolejnym sezonie. – Będzie hardkor! – wyznała Tatiana Mindewicz-Puacz. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła również, z jakimi największymi problemami musiały zmierzyć się zarówno mentorki, jak i bohaterki.

Pogoda. Jak się gra w teqball?

Tomasz Zubilewicz zaprezentował sport, który niedawno zawitał do Polski – teqball. Prezenter opowiedział także, jak będzie pogoda w ciągu dnia.

W stroju Adama – Kamila po ciąży ma problem z doborem ubrań

Bohaterką metamorfozy Adama Chowańskiego była Kamila Dziurdzińska. Kobieta chciałaby, aby stylista podpowiedział jej, jak ukryć ciążowy brzuszek i co założyć na chrzciny córeczki.

Politolożka szydełkuje

Magdalena Urbaniak jest autorką szydełkowanych strojów bikini, które nosi Natalia Siwiec. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak narodziła się jej pasja do szydełkowania i robienia na drutach.