Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

Sezon na szparagi właśnie trwa. Z tej okazji w kuchni „Dzień Dobry TVN” Grzegorz Zawierucha przygotował dziś pyszne dania. Między innymi podzielił się przepisem na słynny hiszpański deser, tym razem w wersji wytrawnej. Jak przygotował flan szparagowy z pastą z czosnku niedźwiedziego? Co jeszcze podał Grzegorz?

Wybuduj z nami Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży Fundacji TVN

12 maja 2022r. na Polu Mokotowskim w Warszawie część uczestników wyjątkowej akcji charytatywnej zatańczyła przed kamerami „Dzień Dobry TVN” w ramach kampanii #DOBRYhasztag. Pod tytułowym hashtagiem w mediach społecznościowych zbierane są treści o niezwykle pozytywnym, dającym energię przekazie. Influencerzy wspierają i nagłaśniają problem depresji wśród nastolatków. Akcja promuje również zbiórkę na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży Fundacji TVN. Jak przebiegł event? Jak można wesprzeć akcję?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Warszawy nad rzekę. Prezenter odwiedził w większości niewidoczną na powierzchni Drnę. Korzystając z okazji przedstawił prognozę pogody na dziś. Gdzie możemy spodziewać się deszczu?

Francuski duet dj’ski ponownie gości w Polsce

Ich kawałki mają setki milionów wyświetleń. Dziś francuski zespół Ofenbach gościliśmy w studiu „Dzień Dobry TVN”. Jaki był początek ich wspólnej historii? – Poznaliśmy się 15 lat temu w trakcie szkolnego alarmu przeciwpożarowego i tak zaczęła się nasza przygoda. Najpierw graliśmy rocka, a następnie przeszliśmy w stronę elektro i zaczęliśmy produkować muzykę sami w domu – powiedział Dorian Lauduique. Muzycy wyznali, że to wspólna pasja do filmów poklatkowych zapoczątkowała ich długoletnią przyjaźń. Co siedzi w głowie artystów? O jakiejś współpracy marzą?