Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie Mikołaj Krawiecki i Alan Andersz opowiedzieli o akcji „Kuloodporni i niezłomni” – zbiórce funduszy na rzecz osób walczących na Ukrainie. Czego najbardziej potrzebują osoby na froncie? Jak obecnie wygląda sytuacja za naszą wschodnią granica?

Kryspin niesie pomoc w Ukrainie dzięki małżeństwu Glików

Kryspin Dzwonek to człowiek o wielkim sercu i ogromnej chęci pomocy. Dzięki finansowemu wsparciu ze strony Marty i Kamila Glików, którzy ufundowali zakup wyposażonej karetki ratunkowej, przetransportował już kilkunastu ukraińskich pacjentów przez granicę.

Szkodniki w naszych ogrodach

Wraz z nadejściem wiosny i pojawieniem się pierwszych kwiatów, w naszych ogrodach możemy zaobserwować najazd szkodników. Ślimaki, mszyce, przędziorki – które z nich wyrządzają największe szkody? Na ten temat rozmawialiśmy w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” z dr. Jakubem Garnisem i dr Joanną Gałązką. Jakie są naturalne metody na ochronę zieleni?

Odpicowane mieszkanie – vintage na czarno-białym tle

Kasia Jaroszyńska odwiedziła dziś mieszkanie z artystyczną duszą, w odcieniach czerni i bieli. Czym, podczas urządzania swoich wnętrz, inspirowali się właściciele – Barbara i Witold Szafrańscy?

Rękodzieło z masy samoutwardzalnej

Glina samoutwardzalna to świetny materiał plastyczny, który nie wymaga od nas posiadania pieca do wypały ceramiki. W naszej kawiarence Agnieszka Malec krok po kroku pokazała, w jaki sposób samodzielnie możemy wykonać dekoracje i niewielkie naczynia.