Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Aneta Suchowierska wyjaśniła w „Dzień Dobry TVN”, jak samodzielnie zrobić masaż bańką chińską. Jak często należy go wykonywać? Gdzie można kupić bańki? – W aptekach, w sklepach zielarskich, w drogeriach – powiedziała kosmetyczka. Jak przygotować ciało do tego masażu?

Żylaki, pajączki. Skąd się biorą?

Agnieszka Krawczyk wyjaśniła, czym są żylaki. – To nienaturalne poszerzenia żylne i często jest to choroba przewlekła – powiedziała chirurg i flebolog. – Wyleczenie kogoś z żylaków to jest tak, jakbym próbowałam mu zmienić kolor oczu, nie jestem w stanie tego zrobić – dodała. Dlaczego to kobiety mają częściej problem z żylakami? Jak można sobie z nimi radzić?

Obiad z nowalijek dla dzieci

Blogerka kulinarna Daria Ładocha zdradziła przepisy na dania z nowalijek dla dzieci. Jak zrobić wiosenną zupę jarzynową i mini pizze na spodzie z kalafiora?

Lakier czy pianka do włosów?

Żaneta Pawlak doradziła, co jest lepsze do układania fryzury dla różnego rodzaju włosów – pianka czy lakier? – Jeżeli mamy piękne, kręcone włosy, to najprostszym rozwiązaniem jest zaaplikowanie pianki na włosy wilgotne – powiedziała stylistka fryzur. A jak zadbać o włosy proste?

Sedes to nie kosz na śmieci

Oczyszczalnia Ścieków „Czajka” na warszawskiej Białołęce przyjmuje dziennie 400 milionów litrów ścieków. Co Polacy potrafią wrzucić do sedesu? – Odpadem, który trafił do kanalizacji była wersalka, która dopłynęła do jednej z naszych przepompowni ścieków – powiedział Wojciech Frączak z wodociągów warszawskich. Jaką akcję zorganizowało Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji? Co może spowodować wrzucanie do sedesu rzeczy, które nie powinny tam się znaleźć?