Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Wiele samotnych osób postanawia zarejestrować się na różnych portalach randkowych, by znaleźć nowego partnera lub po prostu porozmawiać. Niestety nie zawsze profil na który na trafimy zawiera prawdziwe informacje. Zdarzają się przypadki, kiedy po drugiej stronie czatu znajduje się osoba z problemami psychicznymi. W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Godecka wyjaśniła, co powinno nas zaniepokoić podczas korzystania z takich mediów.

Pierożki dim sum to nic trudnego

W dzisiejszej kuchni programu Ola Nguyen pokazała, w jaki sposób przygotować pyszne azjatyckie przystawki. Za nazwą dim sum kryją się nie tylko pierożki, ale również inne pyszne dania. Co przyrządziła zwyciężczyni 7. edycji „MasterChefa”?

Autorski przegląd prasy

Radosław Mróz przygotował dziś swój przegląd krajowej prasy. Zwrócił uwagę na artykuły dotyczące kwestii dostępności nowych metod leczenia nowotworów oraz krótszych kolejek do lekarzy specjalistów. O czym jeszcze przeczytamy w gazetach?

Paszporty „Polityki” rozdane

Wczoraj odbyła się 27. gala rozdania Paszportów „Polityki”. Wśród laureatów znaleźli się między innymi Bartosz Bielenia czy Dominika Słowik, a nagrodę specjalną Kreatora Kultury otrzymała noblistka Olga Tokarczuk.