Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN” odwiedził Paulinę i Michała Będźmirowskich w ich nowym mieszkaniu. – Chcieliśmy minimalizm, chcieliśmy, żeby to było ładne, przestrzenne, w jasnych kolorach – powiedział Będźmirowski. Jak urządzili pokój dziecka?

Flesz showbiznesowy

Daniel Craig miał wypadek na planie najnowszego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości Jamesie Bondzie. W jakim stanie jest aktor? W jakim filmie zagrali aktorzy Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski?

72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

Mateusz Hładki opowiedział, jakie gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Natalia Jaroszek na festiwalu w Cannes

Aktorka Natalia Janoszek opowiedziała o kulisach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. – Tutaj można trafić na wielkie gwiazdy w restauracji, na ulicy, w sklepie i to jest najpiękniejsze w Cannes – powiedziała. Kogo udało jej się spotkać?

Kobiety nienawidzą swojego brzucha?

- Aby brzuch zniknął, to najważniejsza jest dieta – zaznaczyła trenerka Kamila Saganowska. Jak w ukryciu brzucha może pomóc stylizacja? – Dobre materiały, nieobciskanie tej sfery ciała – zaznaczyła stylistka Joanna Lelejko. Dlaczego kobiety nie akceptują swojego brzucha? Wyjaśniła to edukatorka seksualna dr Alicja Długołęcka.