Dzień Dobry TVN

sezon 31

Dzień Dobry TVN

Tancerzy Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zaręczyli się w kwietniu 2018 roku po kilku miesiącach znajomości. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Sylwia i Akop Szostakowie wzięli za to ślub po trzech miesiącach bycia razem. Jak wspominają ten szalony czas? O swoich doświadczeniach opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. Czy ślub po kilku miesiącach znajomości to dobry pomysł?

Słoneczna prognoza pogody Bartka Jędrzejaka

Bartek Jędrzejak postanowił skorzystać ze słonecznej pogody i wybrał się nad warszawską plażę nad Wisłą. Opowiedział również o prognozie pogody na resztę tygodnia. Czy czeka nas więcej słońca?

Ziemowit Wiktorski i fascynujący świat niedźwiedzi

Mały przyrodnik Ziemowit Wiktorski wybrał się do wrocławskiego ZOO, aby poznać zwyczaje i zachowania drapieżnych niedźwiedzi. Czym żywią się te wspaniałe zwierzęta? Jak wyglądają ich siedliska w Polsce? Pasjonat przyrody spotkał się również z Różą Kurzyńską-Bednarek z Nadleśnictwa Milcz.

Czy można jeść chwasty?

W naszych ogrodach i nie tylko, rośnie wiele zapomnianych przez nas, drogocennych roślin, które z powodzeniem możemy wykorzystać w kuchni. Często traktujemy je jak zwykłe chwasty, podczas gdy są one bardzo wartościowe. Które chwasty są jadalne? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział Piotr Ciemny - szef kuchni i autor książki "Chwasty od kuchni".