Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Czternastoletni Mikołaj Kaim nigdy nie chodził na lekcje religii, ponieważ nie został ochrzczony. Problem zaczął się od tego, że wprowadzono religię w środku dnia pomiędzy lekcjami, a chłopak musiał spędzić ten czas w świetlicy. Nastolatek wraz z rodzicami postanowił przekonać szkołę do wprowadzenia lekcji etyki. Jak rozwinęła się sytuacja?

Uczeń wywalczył lekcje etyki w szkole

W studiu „Dzień Dobry TVN” uczeń 7 klasy Mikołaj Kaim wyjaśnił, dlaczego zależało mu na zajęciach etyki. Dlaczego jego zdaniem krzyż nie powinien wisieć w klasie. - Uważam, że szkoła powinna być świecka – powiedział nastolatek.

Niespodzianka dla Marcina Prokopa

Jaki talent ma Marcin Prokop?

Współczesne randki. Internet vs. rzeczywistość

Tinder jest aplikacją randkową, która w ostatnich latach bardzo zyskała na popularności. Czy na portalach randkowych da się znaleźć prawdziwą miłość? – Mówi się tylko o tym, że ludzie na Tinderze szukają „szybkich numerków”. To jest bardzo ciekawe, bo my tego na co dzień nie robimy – powiedział terapeuta par Piotr Mosak. Autorka książki „50 twarzy Tindera” Joanna Jędrusik opowiedziała również o swoim doświadczeniu związanym z korzystaniem z aplikacji. Jakie typy osób można tam spotkać?