Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki przygotował skrót informacji ze świata show-biznesu. Co wydarzyło się w życiu aktorka Antka Królikowskiego? Ile kosztowało Baby Shower celebrytki Kim Kardashian West?

Rozpoczął się 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes otworzył pokaz filmu „The Dead Don't Die” w reżyserii Jima Jarmuscha, w którym zagrali m.in. Selena Gomez, Tilda Swinton i Bill Murray. A w jury festiwalu znalazł się reżyser Paweł Pawlikowski.

Borys Szyc gościem w BBC

Borys Szyc zdradził, jak wyglądały kulisy brytyjskiego programu „The Graham Norton Show”. – Zaprosili mnie, żebym pojechał, żebym wszedł na zaplecze, pokazał jak to wszystko wygląda i przybliżył trochę ludziom w Polsce ten show – powiedział w „Dzień Dobry TVN” aktor. Czy udało się mu się spotkać Grahamem Nortonem? Co na Szycu zrobiło największe wrażenie?

Joanna Przetakiewicz o spotkaniu z Michelle Obamą

W związku z promocją swojej książki Michelle Obama podróżuje po świecie. Na spotkaniach z byłą pierwszą damą pojawia się tysiące fanów. Wśród nich znalazła się Joanna Przetakiewicz. Projektantka mody miała okazję uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym tylko dla dwudziestu osób. – Ona jest potęgą pierwszego wrażenia – powiedziała Przetakiewicz. – Od razu od pierwszej sekundy patrzy tobie w oczy, ona słucha co ty mówisz – dodała. O czym rozmawiała z Obamą? Zdradziła też, co jej syn robi w Stanach Zjednoczonych.

Nowa płyta Margaret „Gaja Hornby”

Margaret zdradziła, dlaczego jej płyta nosi nazwę „Gaja Hornby”. Dlaczego cały album jest po polsku?