Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Po co jest tzw. kolęda, czyli wizyta duszpasterska? Jak wygląda wizyta księdza? Jak wierni powinni się przygotować się kolędy?

Gdzie jest zima?

Anna Dec przedstawiła szczegółową prognozę pogody.

Gwiazdy walczą o tolerancję

„Czarno to widzę” to spektakl, który został wyprodukowany przez fundację charytatywną Omeny Mensah. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów pozwoli zakończyć budowę szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. – Żebyśmy w takim szacunku względem różnorodności i innoścu po prostu żyli. I o to chodzi  w tym spektaklu – powiedziała Omena Mensah.

Plotki ze świata show-biznesu

Agnieszka Jastrzębska opowiedziała, co słychać w świecie gwiazd. Jak Patricia Kazadi świętowała premierę swojego nowego singla?

Nie ma fal, nie ma fal, nie ma fal…

Na telekomunikacyjnej mapie Polski można znaleźć białe plamy, czyli miejsca, gdzie nie ma zasięgu. Jak wygląda rzeczywistość w takich miejscach? Co robić bez telefonu i nieustannego sprawdzania Internetu?

Ferie w mieście

Właśnie rozpoczęły się już ferie zimowe. Co można robić w tym czasie? Jakie atrakcje zapewnić dzieciom? Jak zorganizować im czas? Jak spędzić ferie w województwach: łódzkim, pomorskim, śląskim, lubelskim i podkarpackim? O tym opowiedziała blogerka i mama dwójki dzieci Natalia Siłarska.