Dzień Dobry TVN

sezon 1

Dzień Dobry TVN

Brzuch tarczycowy. Jak wygląda i jak go zlikwidować?

Brzuch tarczycowy może być skutkiem zaburzeń hormonalnych, które związane są z chorobami tarczycy. Przy likwidowaniu brzucha tarczycowego, ćwiczenia i dieta mogą nie wystarczyć. W pierwszej kolejności konieczne jest uregulowanie gospodarki hormonalnej. O tej dolegliwości i sposobach na jej pokonanie opowiedziały: ginekolog i endokrynolog Katarzyna Skórzewska oraz dietetyk Anna Radowicka.

Pies na zimowym spacerze

Na co zwracać szczególną uwagę podczas zimowych spacerów z naszym czworonogiem? Robert Stockinger rozmawiał o tym z lekarzem weterynarii Frankiem Paśko. Jeśli psy są podatne na działanie niskich temperatur, warto ubrać je w specjalne psie ubranko. Jak uchronić łapy naszego pupila przed solą i śniegiem? – Wazelina bardzo dobrze działa, smarujemy przed każdym spacerem opuszki – wyjaśnił weterynarz.

Szczeniaki w Izabelinie szukają domu

Bartek Jędrzejak odwiedził Katarzynę Dąbkowską i jej psa Lunę, która niedawno urodziła aż dwanaście szczeniąt. Jak radzi sobie z taką ilością zwierząt w domu? Właścicielka pupili opowiedziała o pieskach i ich charakterach.

Przegląd prasy Artura Andrusa

O czym donoszą dzienniki? Artur Andrus wybrał ciekawe informacje z najnowszych gazet. Dziennikarz opowiedział między innymi o dzieciach urodzonych 11 listopada i Światowym Dniu Pluszowego Misia.