Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Olga Lis to właścicielka kilku utytułowanych psów wystawowych, a Agnieszka Kumorowska prowadzi hodowlę wystawowych kotów brytyjskich. Jak wygląda ich codziennie życie? Czy długo przygotowują się do zawodów? – Moim głównym priorytetem jest spędzanie czasu z tymi psami – wyjaśniła Lis.

Jak pomóc psu z nadwagą?

Właściwe karmienie psa to najważniejsze zadanie każdego właściciela czworonoga. Zwierzęciu należy zapewnić wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki pokarmowe i nie dopuścić do przekarmienia lub niedożywienia. Na czym polega prawidłowe żywienie psa i ile powinien jeść? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała zoofizjoterapeutka Małgorzata Kizerwetter.

Kornelia Westergaard i kuchnia pełna zieleniny

W uroczej mazurskiej miejscowości Stręgiel Kornelia Westergaard podzieliła się swoimi przepisami na dania z chwastami w roli głównej. Jak przygotować krem z pokrzyw?

Nieznane rysunki Andrzeja Wajdy. Co przedstawiają?

Zanim Andrzej Wajda został wybitnym reżyserem zapowiadał się na wybitnego malarza. Studiował nawet na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, ale ostatecznie z różnych względów wybrał jednak reżyserię. Czy gdzieś można zobaczyć jego rysunki? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN” wieloletni przyjaciel reżysera Antoni Rodowicz.

Benedetta Barzini o swojej rezygnacji z piękna

Benedetta Barzini była wziętą modelką, która u szczytu kariery wycofała się z zawodu. Dlaczego? Jak dzisiaj żyje? Z Benedettą Barzini i jej synem Beniamino Barrese, który nakręcił o matce dokument "Zniknięcie mojej matki" spotkał się reporter „Dzień Dobry TVN” Robert Stockinger. – Po karierze modelki nie masz wykształcenia, niczego nie potrafisz – wyznała.