Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Niedawno odbyła się ósma edycja Charytatywnych Zawodów Kulinarnych Dziennikarzy. Jakie znane osoby wzięły w nich udział? Podczas wydarzenia dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Olubińska porozmawiała z uczestnikami zawodów. – Faceci coraz lepiej gotują – wyznał Krzysztof Skórzyński.

Dlaczego Polacy piją coraz więcej?

Na świecie spada spożycie alkoholu. Inaczej jest jednak w Polsce - jeszcze w 2005 r. statystyczny Polak rocznie wypijał 9,5 litra czystego spirytusu na głowę, a obecnie - 11 litrów. O tym, jak łatwo i niepostrzeżenie uzależnić się od alkoholu opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” psycholog i psychoterapeuta Kaja Funez-Sokoła oraz wielokrotny mistrz Polski w tańcu towarzyskim Przemysław Łowicki. Jak poradził sobie z nałogiem?

Łukasz Skop i sposoby na piękny trawnik

Piękny i zadbany trawnik to marzenie każdego ogrodnika i wizytówka naszego domu. Aby murawa w naszym ogrodzie zdrowo rosła i miała soczysto zielony kolor, wszystkie etapy zakładania trawnika musimy przeprowadzić z należytą starannością. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na zakładanie trawnika z rolki czy z siewu, warto wiedzieć, jak przygotować się do tej czynności krok po kroku. W cyklu "Halo ziemia" swoje sposoby na piękny trawnik zdradził Łukasz Skop.

Jak wygląda macierzyństwo w Polsce, a jak za granicą?

Wychowywanie dzieci w Polsce i za granicą może być skrajnie różne. W studiu „Dzień Dobry TVN” o tych różnicach opowiedziały: mama trójki dzieci Aleksandra Janse van Rensburg oraz mama dwójki dzieci urodzonych w Danii Agata Dąbrowska. – Na poród przyjechałam do Polski, był fenomenalny – wyjaśniła Janse van Rensburg. Jak wygląda ich życie rodzinne po powrocie do Polski?