Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Zwrot sukni ślubnej, sztućców czy pieniędzy za operację piersi. O co jeszcze ludzie kłócą się przy rozstaniu lub rozwodzie? W studiu „Dzień Dobry TVN” adwokat prowadząca blog o tematyce rozwodowej Marta Trzęsimiech-Kocur opowiedziała o najbardziej niezwykłych przypadkach roszczeń w trakcie rozstania. Poradziła również, jakie informacje powinien zawierać wniosek rozwodowy i jak go przygotować. Czego unikać w pozwie rozwodowym?

Czy dzikie stado krów zostanie uratowane?

Marcin Sawicki odwiedził Ciecierzyce, gdzie znajduje się najsłynniejsze stado krów w Polsce. 185 dzikich krów, które kilka lat wcześniej zostały porzucone przez właściciela, stwarza zagrożenie na drogach i niszczy rolnikom plony. Urzędnicy chcieli zlikwidować stado, ale obrońcy zwierząt poprosili o pomoc w ich ratowaniu. Kto zgłosił się do pomocy i jakie są decyzje dotyczące krów?

Przegląd prasy Artura Andrusa

Artur Andrus opowiedział, co znalazło się w dzisiejszej prasie. Jak zmienili się Polacy w trakcie 30 lat?

Strażak, który maluje obrazy ogniem

Piktografia to przygotowanie rysunku za pomocą narzędzia z metalową końcówką rozgrzewaną za pomocą prądu. W studiu programu strażak i artysta Krzysztof Skubik opowiedział o swojej pasji. Skąd wziął się pomysł na takie hobby? Czy jest to relaksujące?