Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Co nowego w świecie gwiazd? W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska przedstawiła skrót informacji ze świata w show-biznesu.  Dlaczego Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk? Jak Sara Boruc wróciła do formy po ciąży? Czy „Kryminalni” powrócą na antenę TVN?

Gwiazdy wspominają swoje matury

Sezon maturalny jest w pełnym rozkwicie. Agnieszka Jastrzębska zapytała celebrytów, jak wspominają swoje egzaminy dojrzałości. – Ten okres przedmaturalny wspominam okropnie – wyznała Joanna Koroniewska. Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan musiała pisać maturę dwukrotnie? Czy matury gwiazd były łatwiejsze niż tegorocznych maturzystów?

Alan Andersz powraca na plan serialu „39 i pół” po dziesięciu latach

Kontynuacja serialu „39 i pół” zapowiedziana jest już na jesień. Alan Andersz, który grał syna głównego bohatera, opowiedział o powrocie na plan serialu. - To jest wspaniałe spotkać się z tą samą ekipą po 10 latach – powiedział aktor. Co zmieniło się w życiu Alana Andersza przez ten okres?

Rozpoczyna się festiwal filmowy w Cannes

Rozpoczął się 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. W tym roku przewodniczącym jury jest meksykański producent, reżyser i autor scenariuszy filmowych Alejandro Gonzales Inarritu. Również Paweł Pawlikowski reżyser słynnego już filmu „Zimna Wojna” zasiądzie w jury. Na jakie filmy czekają najbardziej uczestnicy festiwalu?