Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Ewelina Lisowska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o relacjach ze swoimi siostrami Aleksandrą i Alicją. Czy też mają talent do śpiewania? - Wiedziałam, że moje siostry mają fajne głosy – powiedziała piosenkarka. – Jestem dla nich motywacją – dodała. Jak siostry spędzają wspólnie czas? W studiu programu Aleksandra i Alicja Lisowskie zdradziły, jak dorasta się u boku znanej siostry. – Początki były trudne, bo gdy Ewelina stawała się sławna, to dużo osób nas zaczepiało, prosiło o autografy i to było uciążliwe – zdradziła Aleksandra. W czym są do siebie podobne, a co je różni?

Z siedleckich Białek do Mediolanu

Elżbieta Łęczycka to założycielka grupy śpiewaczej „Białki”. Skąd ich marzenie do odwiedzenia Teatro alla Scala w Mediolanie, czyli najsłynniejszej sceny operowej w Mediolanie i we Włoszech i jednej z najsłynniejszych na świecie? – Jesteśmy wiekowe panie i my nie mamy już czasu na małe marzenia – podkreśliła Łęczycka. Jakie utwory wykonują?

Tort komunijny

Blogerka Urszula Janusz opowiedziała w kuchnia programu, jak zrobić tort komunijny. Jaki jest przepis na krem śmietankowy?

Emocje w programie „Big Brother” sięgają zenitu

Co działo się w „Big Brotherze”? Wydarzenia komentowali Angelika Głaczkowska, która odpadła z programu i prowadzący Bartek Jędrzejak.