Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Dobra energia, poczucie humoru i dystans do siebie – między innymi za te cechy internauci pokochali Klaudię Klimczyk. Jak Ślązaczce udało się zdobyć kilka milionów followersów? Kiedy zaczęła się jej przygoda z TikTokiem?

Był szewc, nie ma szewca

W Polsce wiele rzemieślniczych zawodów wymiera. Ze świecą szukać kaletników, kowali czy nawet szewców. Kiedyś, tajniki profesji przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Dlaczego dziś mają coraz mniej zleceń i zamykają swoje malutkie zakłady?

Przegląd prasy Jana Wróbla

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Jan Wróbel przedstawił swój autorski przegląd prasy. Jakie tematy poruszane są w krajowych gazetach?

Gdy zabraknie śniegu w ferie - wypróbuj nartorolki

Już za tydzień rozpoczynają ferie dla uczniów z województwa mazowieckiego. Jedną z ciekawych aktywności, którą można zaproponować najmłodszym, są nartorolki. O tym, jak uprawiać tę dyscyplinę sportu, mówił dziś Jerzy Buczkowski, prezes Pomorskiego Towarzystwa RollSkiTourowego.

Zdrowe i pyszne przekąski

W dzisiejszej kuchni gościliśmy Aleksandrę Juszkiewicz, która zaproponowała kilka przepisów na karnawałowe, zdrowe przekąski. Jak przygotować placki z kaszy gryczanej i tatara ze śledzia na grzankach?