Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Statystyki pokazują, że nawet 1,5 miliona par w Polsce walczy z niepłodnością. Szacuje się, że na świecie urodziło się ponad 8 milionów dzieci z in vitro. Mimo że metoda jest jedyną skuteczną, w leczeniu niepłodności w Polsce ten temat wciąż budzi niezdrowe emocje. W studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak należy przygotować się do zabiegu oraz jakie emocje towarzyszyły jej w trakcie. – Najgorsze są oczekiwania – wyznała prezenterka. Anita Fincham ze Stowarzyszenia Na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wparcia Adopcji „Nasz Bocian” opowiedziała, jak wygląda cały proces leczenia in vitro oraz z jakimi trudnościami i przeszkodami spotykają się pary, które zdecydowały się na tę metodą.

Idealny tort na komunię krok po kroku

Sezon komunijny jest już w pełni. Blogerka Urszula Janusz pokazała, jak łatwo i szybko zrobić idealny biszkopt do tortu na komunię.

10-letni Filip walczy o skatepark

Czwartoklasista Filip Karcz z Modlinicy postanowił złożyć wniosek do wójta i rady gminnych o wybudowanie skateparku. Prośbę chciał poprzeć podpisami osób dorosłych. Ile podpisów udało mu się zebrać? Czy wójt podszedł poważnie do wniosku?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicz

Andrzej Stankiewicz opowiedział o artykułach, które znalazły się w dzisiejszej prasie.