Dzień Dobry TVN

sezon 43

Dzień Dobry TVN

W kuchni programu Piotr Kucharski zdradził przepis na lekkie śniadanie. Jak zrobić tosty z serem i szparagami? Przygotował też kilka potraw grillowych. Jaki jest przepis na zapiekany ser z pomidorami? A jak zrobić szczawiową z jakiem i serem?

Benedict Cumberbatch powraca jako Doktor Strange

Sławę przyniosła mu rola Sherlocka Holmesa w serialu „Sherlock”. Zagrał też w filmach takich, jak: „Gra tajemnic” i „Psie Pzaury”. Do kin właśnie wchodzi najnowsza produkcja z jego udziałem „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Z Benedictem Cumberbatchem rozmawiała Anna Wendzikowska z „Dzień Dobry TVN”. – Musimy mieć możliwość ucieczki, radości, odwrócenia uwagi choć na chwilę od poważnych rzeczy, które dzieją się w naszym świecie – powiedział. – Jestem pod ogromnym wrażeniem jaką jedność pokazaliście wy, Polacy jako sąsiedzi w reakcji na kryzys w Ukrainie – zaznaczył. – Staliście się wzorem do naśladowania – dodał. Gdyby był superbohaterem i mógł rozwiązać jeden problem na świecie, co to by było?

Po drugiej stronie kamery

Paweł Deląg opowiedział o filmie, który wyreżyserował „Pani Basia”. Dlaczego postanowił skupić się na tym, jak źle na nasze zdrowie wpływa smog? Czy oprócz reżyserowania i grania w filmach pisze też scenariusze? Zdradził też, jaką rolę podczas produkcji filmu pełnił jego syn.