Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Jakub Kuza zaprezentował w „Dzień Dobry TVN” zdjęcia, które uwieczniły historyczne wydarzenia. Jakie historie opowiadały te fotografie?

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow opowiedziała, co wydarzyło się w kraju i na świecie.

Przerwana miłość Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego

- Te początki są bajkowe i trudno mówić o Annie Jantar bez kontekstu Jarosława Kukulskiego – powiedziała Maria Szabłowska, dziennikarka muzyczna. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego Natalia Kukulska opowiedziała, jak poznali się jej rodzice. – Jako para tworzyli taką symbiotyczną parę o dużym ładunku czegoś dobrego – zaznaczyła Halina Frąckowiak, przyjaciółka Anny i Jarosława, wokalistka. – Każdy odbierał ją jako koleżankę albo członka rodziny, jaka pojawiła się na estradzie – podkreślił Romuald Lipko, przyjaciel Anny i Jarosława, kompozytor. – Myślę, że ta miłość do mojej mamy i taka przerwana historia powodowała, że on w innych kobietach trochę szukał mojej mamy – zdradziła Kukulska.

Natalia Kukulska oddaje hołd rodzicom w wyjątkowym koncertem

Wokalistka Natalia Kukulska, kompozytor Adam Sztaba oraz wokalista Kuba Badach opowiedzieli o koncercie ku pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Co przygotowali dla widzów, którzy pojawią się na koncercie 26 maja?

Niezwykła kolekcja kaktusów

Bartek Jędrzejak wybrał się do Rumi koło Gdyni, gdzie znajduje się niezwykła kolekcja kaktusów, która co do wielkości, jest druga w Europie. Prezenter pogody znalazł się wśród półtora miliona kaktusów.

Proste dania azjatyckie

David Gaboriaud przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania azjatyckie. Jaki przepis zdradził?