Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

David Gaboriaud przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania azjatyckie. – Bardzo lubię tę kuchnię, bo jest prosta – powiedział kucharz. Jaki przepis zdradził?

Jak prawidłowo ominąć przeszkodę na drodze?

Katarzyna Jaroszyńska pod czujnym okiem trenera Radosława Jaskulskiego dowiedziała się, jak ominąć przeszkodę na drodze. Omijać czy hamować? – Hamować i omijać, to trzeba robić jednocześnie – wyjaśnił. Jak dziennikarka poradziła sobie w praktyce?

Dookoła świata z robotem. Nowa wyprawa Marka Kamińskiego

Marek Kamiński opowiedział o swojej nowej wyprawie. Postanowił wybrać się w podróż dookoła świata z robotem. – W tej wyprawie chodzi o to, żeby pokazać, że technologia dobrze użyta przez człowieka może przyczynić się do ochrony natury – powiedział.

Niezwykła kolekcja kaktusów

Bartek Jędrzejak wybrał się do Rumi koło Gdyni, gdzie znajduje się niezwykła kolekcja kaktusów, która co do wielkości, jest druga w Europie. Prezenter pogody znalazł się wśród półtora miliona kaktusów. Jaką nazwę nosiła jedna z roślin?

Pedofilia w Kościele. Tomasz Sekielski ujawnia nieznane przypadki molestowania

Tomasz Sekielski i Marek Sekielski stworzyli film, który ujawnia nieznane przypadki molestowania w Kościele. – Myślę, że ten film zaboli, że da do myślenia – powiedział Tomasz Sekielski. – Kościół powinien wreszcie się z tego rozliczyć – dodał. Jaką historię tam przedstawili?