Dzień Dobry TVN

sezon 7

Dzień Dobry TVN

Basia Pasek odwiedziła Pałac Kultury i Nauki, gdzie odbył się pierwszy pokaz nowej polskiej marki ZAQUAD stworzonej przez Annę Banaczek. Na pokazie pojawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów, aby wspierać młodą projektantkę oraz podziwiać jej dzieło. Czy w polskim show-biznesie ciężko jest się wybić?

Królowe Internetu z milionami fanów

W dzisiejszych czasach media społecznościowe stały się tak popularne, że nie sposób wyobrazić sobie życia bez nich. Dodatkowo wykształciły się nowe zawody, które bazują na aktywności w sieci. Influencer to sobą, która jest popularna w Internecie i udziela się aktywnie na portalach i innych mediach społecznościowych, dzięki czemu zdobywa grono wiernych fanów i może wywierać na nich wpływ. Niedawno pojawił się ranking za rok 2018, który podsumowuje jakie osoby są najbardziej popularne w sieci. Pierwszą pozycję zajęła Ania Lewandowska, która w rozmowie z Basią Pasek, przybliżyła początki swojego bloga oraz jak on się rozwijał. W studiu „Dzień Dobry TVN” pojawiły się słynne blogerki i youtuberka, które opowiedziały o karierze w sieci. Instagramerka Angelika Mucha wyjaśniła, co należy zrobić, aby rozpocząć pracę w tej branży, a youtuberka Magda Bereda wyznała, jak media społecznościowe wpłynęły na jej życie. Jak zarabia influencer w Polsce? - Każda praca wykonywana z pasują i dużym zaangażowaniem przynosi duże dochody – wyznała blogerka Anna Skura.

Prywatna strona Andrzeja Polana

Andrzej Polan pracuje w kuchni „Dzień Dobry TVN” już od 10 lat. Z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego, ale dość szybko zorientował się, że nie wiąże z tą profesją przyszłości. Dania w wydaniu tego szefa kuchni są zawsze zrobione od serca i pysznie smakują. Jak rozpoczęła się jego przygoda z kuchnią? Jak lubi spędzać wolny czas i czy uprawia sport?

Wiosenna zieleń na talerzu

W kuchni programu Andrzej Polan pokazał jak przyrządzić konfiturę z ogórka, kiwi i awokado.

Na co warto iść do kina w weekend?

Anna Wendzikowska opowiedziała o najnowszych premierach kinowych. Co warto zobaczyć w nadchodzący weekend?